Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Mírová - SK Jívan Bělá

SK Mírová - SK Jívan Bělá 3:1 ( 3:1 ) Další nešťastný zápas jsme hráli na hřišti loňského ůčastníka "B" třídy. Jelikož ale domácí byli v tabulce na posledním místě,chtěli naši hráči po třetí za sebou bodovat. To se ale nepovedlo.A to i díky tomu,že jsme byli opět nekompletní. Začátek zápasu byl ale vyrovnaný až do 26-té minuty. To domácí pomezní neodmával veliký ofsajd a domácí sólo proměnili. O 2 minuty později po dlouhém autu se domácí prosadili podruhé a bylo to už 2:0 Naši hráči ale zbraně nesložili a ve 34-té minutě poslal Baníček balón do běhu Jirkovi Vitvarovi a ten snížil na 2:1. Ve 37-mé minutě střílel Baníček,ale střela šla vysoko nad.Hned z protiútoku naše chyby v obraně trestali domácí dalším gólem...3:1. Poslední šanci prvního poločasu měli opět domácí a Láďa Buffon Šír chtil jistý gól. Ve druhém poločase se toho už moc nestalo. Za zmínku stojí snad jen střely Hančíka a Petra Kovaříka. Poslední akcí zápasu byla střela Jirky Zemánka. Je na čase zápas rychle pustit z hlavy a připravit se na další domácí,který odehrajeme v sobotu s Přepeřema "B". Zápas začína už v 16.30 hod !!!!
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 84813
Měsíc: 2416
Den: 55