Jdi na obsah Jdi na menu

SK Jívan Bělá - SK Jilemnice "B"

4. 10. 2015

SK Jívan Bělá - SK Jilemnice "B" 7:1 (3:1) Na sobotní zápas se naši hráči opět sešli téměř kompletní a na výkonu to bylo vidět. Nutno ale podotknout,že soupeř byl od začátku odevzdaný. Aspoň mě to tak ve druhé půli přišlo. První poločas jsem totiž kvůli pracovním povinnostem neviděl. V něm se do soupeřovi branky trefili: 5 minuta Čokina René, 20-tá minuta 1:1, 23-tí minuta penalta po faulu na Zipa a Čoki ji bezpečně proměnil, 38 Baníček 3:1. Druhý poločas načal střelecky v 55-té minutě Pavel Zaplatílek a vedli jsme 4:1. O 2 minuty později byl před gólmanem sám Zip. Zkusil ho technicky obstřelit,ale tento hezký kousek zkončil mimo branku.V 66-té minutě doběhl téměř ztracený balón Čoki,obešel beka a okem našel Vláďu Kosinu který střelou zvýšil na 5:1. Toto byla moc krásná akce. V 72-hé minutě se po našem rohu dostal odražený balón k Petru Kovaříkovi který střelou k tyči zvýšil "angličákem" na 6:1. V 86-té minutě se mezi střelce chtěl také zapsat Zip. Sice si pěkně zpracoval balón ale vystřelil opět nad. Další střelecký pokus si zopakoval v 90-té minutě.Jeho střelu brankář sice vyrazil,ale jen k Jirkovi Zemánkovi který neměl těžký úkol zvýšit na 7:1. Toto domácí utkání se nám vydařilo na jedničku. Je ale potřeba bodovat i venku a další příležitost budeme mít v Poniklé. Bylo by hezké přivézt body. Moc dobře ale víme,že tam to bude velice těžké. VÍTĚZÍ ALE TEN,KDO VĚŘÍ !!! Bělá oléééé