Jdi na obsah Jdi na menu

SK Jívan Bělá - FK Košťálov "B"

2. 11. 2015
SK Jívan Bělá - FK Košťálov "B" 5:1 (5:0) Sobotní utkání mělo přinést povinné 3 body a to se i stalo. Hosté přijeli opravdu jen s "B" týmem,ale naše výhra se nerodila lehce. Hned v 5-té minutě si Láďa "Bufoon křikl mááám a jen tak tak vyškrábl balón mimo tyče.O 2 minuty později kopal René Čokina trestňák,hostující hráč zahrál ve zdi rukou,ale sudího píšťalka mlčela.V 15-té minutě zahrozili hosté nebezpečnou střelou,která trefila jen boční síť. Nádhernou sólo akci předvedl Jirka Vitvar ve 22-hé minutě. Téměř přes celé hřiště se prokličkoval až do vápna a bylo by hezké kdyby tuto akci zakončil gólem. Obrana hostí ho ale poslala k zemi. Nařízenou penaltu proměnil bezpečně René Čokina...1:0. Ve 25-té minutě se trestňák po akci Zemánek Čoki Zip dostal k Baníčkovi a ten dal druhou branku domácích 2:0. Hosté zahrozili o tři minuty později.Jejich střela skončila ale jen na tyči.Ve 30-té minutě si s obranou hostů pohrál Čoki a Zip už měl lehký úkol...dorazit balón do prázdné brány...3:0 Ve 35-té minutě přesným trestńákem našel Jirka Zemánek Mariana Kukučku a ten zvýšil hlavou na 4:0. Poločas ukončil pěknou střelou Kuba Boukal. Obstřelil gólmana a vedli jsme 5:0 Na začátku druhé půle měl 100% tutovku Pavel Zaplatílek. Sám před odkrytou brankou však střílel vedle. O 5 minut později chyboval na půlce Kuba,hosté se dostali do přečíslení a Méča který nyní hraje za Košťálov snížil na 5:1. V 62-hé minutě mohljít Zip sám na gólmana a proměnit sólíčko v branku.Byl ale faulován zezadu a milosrdný sudí udělil za tento faul pouze žlutou kartu. V 84 -té minutě Méča z trestńáku ještě trefil tyč a podzimní sezóna byla pryč. První část sezóny beru za vydařenou. V tabulce budeme 4 a na jaře můžeme i pomýšlet na "bednu" Bělá oléééé