Zde můžete psát připomínky na stránky. Co se dá zlepšit, co se dá změnit, co se dá přidat, prostě vše.

Přehled komentářů

První domácí zápas podzimu 16.8.2014

(Milan, 17. 8. 2014 22:17)

SK Jívan Bělá - FC Víchová 5:1 ( 2:1)
První domácí zápas zvládli naši kluci na výbornou.Ale zase tak jednoduché,jak to dopadlo,to nebylo.Omlazený tým domácích musel bojovat až do konce.
Už po 20-ti vteřinách nás do vedení dostal střelou Michal Klíště Jebavý.
Ten samý hráč měl šanci i v 9-té minutě,kterou ale nedal.
V 11-té minutě zatáhl balón po křídle Hančl,krásně odcentroval na Bažika a bylo to 2:0.
V16-té minutě neproměnil sólo Michal Jebavý.
Hosté měli první velkou šanci v 19-té minutě.Ale Láďa Šír ukázal co v něm je a jistý gól vytáhl na roh.Z něho měla Víchová další šanci,ale my máme Bufona a tak se výsledek neměnil.Ve 30-té minutě po takové trmě vrmě hosté přeci jenom snížili na 2:1.Ve 40-té minutě utekl obraně myslím že Fanda Fanny Vorel a hostující hráč ho poslal k zemi.Nemohlo následovat nic jiného než červená karta.Ale obavy,že ji nedostane jsem měl.Zápas totiž řídil velice NEPŘESNĚ sudí Tomášek...jako vždy,když píská nám.
Druhý poločas začal opět velkou šancí hostů.Ladislav Šir opět vytáhl svůj semafor a vytáhl balón nad břevno. V 64-té minutě hostující hráč zmastil Marcela Bažíka a po druhé žluté se odporoučel do sprch.
V minutě 74-té utekli obraně Fanda Vorel a Marcel Bažík,ale gól z toho nedali.
Na tento těsný výsledek se už asi nemohl koukat René Čokina a tak si v 82-hé minutě vzal balón,prokličkoval se až do šestnáctky hostů a jeho centr si hosté srazili sami do brány a bylo to 3:1.Tento gól nás měl uklidnit.Uklidnil asi moc,protože hosté o minutu později měli jasnou šanci,kterou musel z branky vyrazit Čoki.Nemohlo následovat nic jiného,než červená karta i pro nás.Oslabení to do příštího zápasu bude veliké.Nařízenou penaltu hosté nedali.Takže nás tento zákrok Čokiny držel nad vodou.
V 87-mé minutě dal gól na 4:1 Pavel Zaplatílek a v minutě poslední ještě na 5:1 zvýšil Michal Jebavý.
Výsledek je tedy pěkný a potěšil asi 80 přihlížejích diváků.

U lavice dítě stálo,z plna hrdla křičelo: Bělá,Bělá,...Bělá,Bělá Bělá :-)

Rozhodčí bude asi téma samo pro sebe

(Tomáš Prokeš, 9. 4. 2014 22:17)

Chlapi, musíme očekávat že jako vesnický a dlouhá léta rozhodčími problémově hodnocený tým (kdo pamatuje historii, tak ví o čem mluvím.... Zejména poslední sezóny před pádem do pralesa to ukázaly v úplném světle) nebudeme mít na růžích ustláno. Tak to prostě je a s tím se musíme porvat. Když se to podaří, pak právem si zasloužíme vysněný postup do I.B třídy a nikdo ho už nevezme i kdyby to byla jen jedna sezona. Totiž co předvádějí rozhodčí je na všech úrovních pravidlem a jak se říká s jídlem roste chuť platí i pro fotbal a kde jsou větší peníze je větší šance na křivé typy lidí. Takže hlavu vzhůru a Bělá do toho!!!

Libštát

(Petr, 22. 9. 2013 20:17)

Teď všichni fanoušci povinně na Libštát

Nová Ves

(Patrik, 2. 9. 2013 14:07)

Super že se tam vyhrálo Co jsem četl Marianovi se zápas velmi povedl Paráda že kluci i přes tlačenku rozhodčího bojovali a vyhráli.Mrzí mě že jsem nemohl jet ale budu rád když se dám co nejdříve dokupy. Po firemní chlastačce nevím co se stalo ale cítím se jak kdyby se mě někdo prošel po kolenou ... Fakt v prd...